Manýry hodné megahvězd v SuperStar: Dominiko Stará, vzpamatuj se!

9. prosince 2009 v 15:35 | Danik |  ČeskoSlovenská Superstar

http://media.super.cz/180/141807-600x450-hlub0.jpg


Velmi rychle si Dominika Stará (16) zvykla na to, že je středem pozornosti. Mladičká blondýna, která působí jako neviňátko, si prý ale umí dupnout! Pravidelně před přímými přenosy dělá scény kvůli oblečení
Dominika Stará působí, že pomalu neumí ani do pěti napočítat. Kdo by ale do ní řekl, že pár měsíců účinkování v pěvecké show ji naučilo, jak si prosadit svoje!

Podle plusky.sk si totiž Dominika na televizní přenosy jen tak něco na sebe nenavlékne. To, v čem se divákům ve finále představí, si precizně vybírá. Často se přitom stává, že outfit, který pro ni připraví stylisté, Stará rázně odmítá. Situace s oblečením dokonce prý často vygradovaly až k slzavým scénám finalistky!

Dominika by tak mohla učit i některé zkušenější celebrity, jak si to či ono vydupat. Nevinná tvářička je někdy totiž ta nejsprávnější cesta...

Aby se Dominika mohla na finálových večerech producírovat, museli prý organizátoři pěveckého klání přizvat na pomoc známou slovenskou návrhářku Veroniku Hložníkovou. V její modré róbě za téměř třicet tisíc korun se Stará představila s písní od Mariky Gombitové Vyznanie. Dominika byla z šatů tak nadšená, že jí je návrhářka darovala a skončily ve skříni mladé blondýnky. Takže se přece jenom najdou kousky, se kterými je rozmazlená začínající hvězdička spokojená... (ks)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama