Banášová, či Mareš? Kdo je lepší?

17. prosince 2009 v 11:26 | Danik |  ČeskoSlovenská Superstar

Spojení dvou nejlepších moderátorů ze dvou zemí mělo přinést do SuperStar vtip, pohotovost a hlavně zaujmout! Myslíte, že dvojice Banášová - Mareš byla pro pěveckou show přínosem?Už minulý rok se špitalo, že Leoš Mareš bude moderovat na Slovensku za velmi slušné peníze projekt, o kterém ale zainteresovaní odmítali prozradil více. Když pak prasklo, že známý proutník se "popere" s nejlepší slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou v přímých televizních přenosech první Česko Slovenské SuperStar, ozývalo se z každé strany něco jiného.

Někdo se rozčiloval nad tím, že u nás máme i schopnější spíkry a že Mareš, který není v televizi zvyklý na parťáka, bude možná nad Adelou vyčnívat.

Opakem byly ale ohlasy, které s sebou nesly zprávy, že právě Adela a Leoš jsou tím nejlepším, co mohlo vedení projektu do pěveckého klání vybrat. Každému ale nemožno vyhovět, a tak Leoš s Adelou na obrazovkám Novy a Markízy "straší" už pěkných pár týdnů!

Jak je ale vidět a hlavně slyšet ze zákulisí velkolepé show, dvojice si prý velmi dobře rozumí jak po profesní, tak po lidské stránce. O tom, kdo má možná přece jenom navrch, můžete rozhodnout v anketě Super.cz! (ks)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama